Voimistelupäivät 2020 ja Lumo-finaali

Yhteystiedot

Kuopion Reippaan Voimistelijat

Vastaamme tapahtuman järjestelyistä

Hermanninaukio 3
70100 Kuopio

Y-tunnus 0993158-1

 

 

Tapahtumapäällikkö

Jonna Heikkinen
Toiminnanjohtaja
Kuopion Reippaan Voimistelijat

toiminnanjohtaja@krv.fi, puh. 044 235 0635

    Lajien yhteyshenkilöt

    Kilpa-aerobic: Katariina Karjalainen, valmennuskoordinaattori@krv.fi
    Joukkuevoimistelu: Kia Aminoff, kia.aminoff@krv.fi
    Rytminen voimistelu: Sanna Järvinen, sanna.m.jarvinen@gmail.com
    Naisten telinevoimistelu: Piia Bakker, bakker.piia@gmail.com
    Miesten telinevoimistelu: Kari Kasurinen, mtv2020kuopio@gmail.com
    TeamGym: Tea Knuuttila, tea.knuuttila@gmail.com
    Akrobatiavoimistelu: Lotta Nuppola, lotta.nuppola@tampereenvoimistelijat.fi
    Trampoliinivoimistelu: Helene Javén, vsh.helene@welho.com
    Voimistelun ja tanssin lumo: Essi Hyvärinen, LUMOTGFL2020@gmail.com

    Voimistelussa mukana